0 Koszyk

Wakacyjne inspiracje

Drewniane zegarki Empa swój design zawdzięczają naturze. Szlifujemy drewniane tarcze jak diamenty, pozostawiając naturalny kolor i ułożenie słojów. Różnorodność uzyskujemy dzięki gatunkom drzew jak na przykład eukaliptus, klon, tulipanowiec i platan. Z każdego wydobywamy naturalne piękno i szanujemy każdy kawałek tego cennego surowca.

Drewno do produkcji zegarków Empa pochodzi od dostawców, którzy pozyskują je tylko z legalnych źródeł, które odpowiedzialnie zarządzają gospodarką leśną, nie zagrażając naturalnemu środowisku. Jesteśmy wdzięczni naturze, że tak hojnie nas obdarowała. Dlatego chcemy odwdzięczyć się za to, że daje nam bezcenny surowiec, jakim jest drewno.

Od początku naszej działalności zastanawialiśmy się jak możemy jeszcze bardziej utożsamiać się z naturalnym środowiskiem. Postanowiliśmy więc, że za każdym razem kiedy sprzedamy nasz drewniany zegarek, zasadzimy jedno drzewo. Drewniany zegarek Empa symbolizuje bliskość z naturą, wdzięczność i troskę o ekologię.

STRONG GRAY

STRONG GRAY

Ręcznie tworzone w Polsce

Bliskość z naturą

Drewniany zegarek Empa to idealny gadżet dla osoby, która ceni niebanalne połączenia natury i nowoczesności, elegancji i klasyki. Zegarek Empa dopełni każdą stylizację oraz będzie znakomitą formą demonstracji swojej bliskości z naturą.

Każdy zegarek symbolizuje nadanie nowego życia w postaci drzewa. Unikalne rękodzieło jakim jest drewniany zegarek Empa to idealny pomysł na prezent dla osoby, którą chcemy obdarować czymś wyjątkowym i niespotykanym.