0 Koszyk

Poznaj nas lepiej

Drewniane zegarki Empa tworzą ludzie z wielką pasją do natury i sztuki. Nasze zegarki to połączenie nowoczesnej technologii z użyciem naturalnych komponentów. Dla nas przede wszystkim istotna jest wysoka jakość surowców oraz precyzyjne wykonanie. Cały czas rozwijamy naszą firmę i udoskonalamy modele naszych zegarków.

Drewniane zegarki Empa to połączenie naturalnego piękna z nowoczesnym designem. Idealny wybór dla miłośników klasyki wykonanej w połączeniu z nowoczesnymi materiałami. Wszystko co naturalne jest piękne, dlatego nasze zegarki są zainspirowane naturą i w większości tarcz zachowaliśmy naturalny kolor drewna.

Do tarcz zegarków dopasowane są paski, które wykonujemy ze skóry naturalnej lub z nylonu. Zegarki posiadają mechanizm kwarcowy citizen. Wyróżnia się on długą żywotnością, co niezaprzeczalnie jest dużą zaletą naszych drewnianych zegarków. Zegarek Empa będzie idealnym pomysłem na prezent dla osób, które kochają naturę oraz nowoczesne i modne gadżety.

TREE ROOT

TREE ROOT

Ekologia i środowisko

Kochamy naturę

Nasz zespół tworzą miłośnicy natury i ekologii. Troszczymy się o środowisko i chcemy oddać naturze, to czym nas obdarza. Dlatego za każdy sprzedany zegarek sadzimy jedno drzewo. Co prawda na jeden produkt zużywamy minimalną ilość drewna, jednak chcemy oddać naturze więcej niż od niej wzięliśmy i jeden zegarek to jedno posadzone drzewo.

Połączenie natury i elegancji, klasyki i nowoczesności. Drewniany zegarek to idealny sposób, żeby zademonstrować swoją bliskość z naturą i troskę o środowisko. Drewniany zegarek wykonany ręcznie to także dobry pomysł na prezent dla kogoś bliskiego.Oferujemy wiele kolorów i wzorów zegarków damskich i męskich.