0 Koszyk

Nasze technologie

Zegarki Empa to wykorzystanie naturalnych komponentów jakim jest drewno i połączenie ich z nowoczesnymi materiałami jak nylon lub skóra naturalna. Takie połączenie sprawia, że zegarki są unikalne i pięknie prezentują się na dłoni, ukazując bliskość i harmonię z naturą w eleganckim stylu.

Drewniane zegarki są wykonywane ręcznie w Polsce przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. Każdy zegarek jest wykonany z niezwykłą precyzją i z poszanowaniem każdego, nawet najmniejszego kawałka naszego bezcennego surowca. Tak, aby materiał był w stu procentach wykorzystany. 

Nasze zegarki to naturalne piękno połączone z zegarmistrzowską precyzją. Dzięki połączeniu klasyki i elegancji z najnowszymi trendami, powstał niepowtarzalny design, który urozmaici każdą stylizację. Drewniane tarcze są precyzyjnie wyszlifowane tak, aby były przyjemne dla skóry.

Czarny zegarek damski

FIERY BLACK

Ręcznie tworzone w Polsce

Naturalny styl

Pasja do natury i sztuki sprawiła, że powstał produkt, który zachwyca swoim minimalizmem, a jednocześnie niezwykłym, naturalnym pięknem. Zegarki są projektowane tak, aby wydobyć ich naturalne piękno, naturalne kolory drewna i dopasowane do nich paski, które tworzą niezwykłą harmonię.

Nowoczesna elegancja to minimalizm w naturalnym stylu i takie są właśnie nasze drewniane zegarki. Drewniany zegarek to dobry pomysł na prezent dla kogoś bliskiego, którego chcemy obdarować czymś wyjątkowym. Zegarek idealnie sprawdza się na co dzień, jak również dopełnia eleganckie stylizacje.